Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prijava

Pozabil/a sem geslo



Venice Staff

Administratorji::

Gabrielle, Benečanka

Anastasia, turistka

. . . . . .

Moderatorji::

Alessandra, Benečanka

Can't buy me love [Benečani] 280ae2f4

Niccolas, Benečan

Can't buy me love [Benečani] Josh-josh-hartnett-28835

Apple, turistka

[part moderator]

Can't buy me love [Benečani] I21

Mesec na forumu: december
 
 
Podnebje: vetrovno, okoli 12 °C
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gost

Noben

[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 13, dne Čet Jul 09, 2009 9:39 pm

You are not connected. Please login or register

Can't buy me love [Benečani]

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Can't buy me love [Benečani] Empty Can't buy me love [Benečani] Pet Dec 26, 2008 4:53 am

Apple

Apple
Part moderator
Part moderator

I'll buy you a diamond ring my friend if it makes you feel alright
I'll get you anything my friend if it makes you feel alright
Cos I don't care too much for money, and money can't buy me love
I'll give you all I got to give if you say you'll love me too
I may not have a lot to give but what I got I'll give to you
I don't care too much for money, money can't buy me love

[The Beatles - Can't buy me love]

Ne pretirano dober izgovor za vse tiste, ki nimajo ravno veliko pod palcem je ponavadi,
da si z denarjem najlepših stvari ne da kupiti.
Da ljubezen ni pogojena z denarjem in diamantne ogrlice ne prinašajo sreče in zdravja.
Bogatim Benečanom takšne stvari ne pridejo do živega, ko v dizajnerskih oblekah paradirajo okoli z ogromnim nasmeškom na obrazu. A kaj, ko je ta velikokrat le maska. Priznajmo si, vsak si želi biti ljubljen zaradi sebe in ne zaradi denarja, ki je pravzaprav v lasti tvojega očeta.
In naj še kdo reče, da denar prinaša srečo.

2Can't buy me love [Benečani] Empty Re: Can't buy me love [Benečani] Pet Dec 26, 2008 12:16 pm

Apple

Apple
Part moderator
Part moderator

Can't buy me love [Benečani] Meryonmysoulxtina Can't buy me love [Benečani] Caguilerabycondenast Can't buy me love [Benečani] Xtina47
[Christina Aguilera]

Isabella Roma Verdi
21 let
študentka ekonomije, dedinja očetovega imperija

Ena izmed 'slavnih in bogatih' je plavolasa Isabella, katere življenje vendarle ni tako lepo, kot izgleda. Lepota in denar sta ji bila položena že v zibelko, saj sta njena mama in oče popolna kombinacija. Bivši fotomodel in solastnik hotelskega imperija, bajno. Bella, kot jo kličejo najbližji, je tako že od malega dobila vse kar je želela, razen ene stvari. V 21. letih je samo enkrat resnično zaljubila, v samozavestnega lepotca Lea, ki pa jo je brezsramno prevaral z njeno najboljšo prijateljico Lucio. Sam je te obtožbe vedno zanikal, a mu razočarana Bella ni 'nasedla' in slepo verjela Lucii. Čeprav sta prijateljici že od zgodnjega otroštva, je Bella očitno ne pozna dobro; ta svetlolaska bi namreč naredila vse, da bi dobila kar si želi, tudi če je to fant njene najboljše prijateljice. Zato naivna Isabella ostaja hladna, ko ga vidi, do njega še vedno čuti nepopisno privlačnost, a vedno znova pride do sklepa, da je bolje, če se sovražita.
V zadnjem letu je njen pogled ujel zgolj en temnolasec, če ne štejemo tistih, s katerimi je flirtala v diskotekah, ki jih obožuje. Postaven Nico je pošteno ogrel njeno mlado srce in ji vračal goreče poglede. Ko le ne bi obstajala ena majcena težavica, Bella ne bi vedno ihtavo odvrnila pogleda v tla in zardelo odsopihala vsakič, ko bi se usmeril proti njej. Oba sta bogata, zato ne gre za denar, temveč za resnično privlačnost. In kaj ji torej prepoveduje zvezo, ki si jo resnično želi, zvezo, s katero bi lahko pozabila na Lea?
Sorodstvo. Nico je njen bratranec.

Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Similar topics

-

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu